تبلیغات
مشهود - سامسونگ نمایشگرهای امولد یکی از آیفون‌های سال آینده میلادی را تامین خواهد کرد

سامسونگ نمایشگرهای امولد یکی از آیفون‌های سال آینده میلادی را تامین خواهد کرد

دوشنبه 13 دی 1395 08:20 ب.ظ

 

سامسونگ نمایشگرهای امولد یکی از آیفون‌های سال آینده میلادی را تامین خواهد کرد

 • سامسونگ نمایشگرهای امولد یکی از آیفون‌های سال آینده میلادی را تامین خواهد کرد

  این روزها اخبار دنیای تکنولوژی پر شده است از شایعه‌هایی در مورد پرچمدار سال 2017 اپل؛ ولی آیا شما برای شنیدن شایعه‌ای دیگر آماده هستید؟ با توجه به گفته‌های یک شرکت تایوانی تولید‌کننده‌ی لوازم جانبی، اپل سال آینده دو مدل آیفون جدید معرفی نمی‌کند؛ بلکه شاهد معرفی سه مدل جدید از آیفون در سال 2017 خواهیم بود. سایزهای معمول آیفون با صفحه نمایش‌های LCD و سایزهای 4.7 و 5.5 اینچ همانند نسل‌های پیشین این دستگاه عرضه خواهند شد.

  در همین حال، شاهد معرفی آیفونی جدید با صفحه نمایشی با سایز 5.8 اینچ خواهیم بود که به گفته‌ی این منبع خبری، از صفحه نمایش AMOLED در این دستگاه استفاده خواهد شد. تنها سازنده‌ی این صفحه نمایش شرکت سامسونگ خواهد بود و این دستگاه بهترین (و البته گران قیمت‌ترین) آیفونی خواهد بود که تاکنون دیده‌ایم. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، شرکت سامسونگ ظرفیت تولید ماهیانه 20 میلیون صفحه نمایش از نوع AMOLED را برای اپل دارا می‌باشد.

  به نظر می‌رسد آیفون 5.8 اینچی سال آینده به وسیله‌ی تأمین کنندگان قبلی آیفون و در تعداد 60 تا 70 میلیون عدد ساخته شود. این گزارش در ادامه بیان می‌کند که شرکت ژاپنی Nissha Printing سنسورهای لمسی صفحه نمایش‌های ساخته شده به‌وسیله ی سامسونگ را تأمین خواهد کرد. عملیات پیوند سنسورهای لمسی با صفحه نمایش نیز یا به وسیله‌ی خود سامسونگ و یا به وسیله‌ی شرکت تایوانی TPK Holding and General Interface Solution انجام خواهد شد.

  تأمین لوازم موردنیاز اپل برای ساخت آیفون بعدی در فروردین ماه با تعداد پایین آغاز شده و به‌تدریج افزایش خواهد یافت تا به زمان معرفی و عرضه‌ی آن در پاییز برسیم.

  البته تمامی مواردی که در این گزارش گفته شد، در حد شایعه هستند و نمی‌توان درمورد هیچ کدام از آن‌ها با اطمینان سخن گفت. بنابراین تا انتشار اخبار معتبر درمورد این محصول می‌توان این شایعه‌ها را در گوشه‌ای از ذهن نگه داشت.

  لینک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=57892


برچسب ها: سامسونگ ، نمایشگرهای ، امولد ، یکی ، از ، آیفون‌های ، سال ،